Якість виробництва деталей з металу.

Якість нашої роботи

Ен Сі Інжиніринг Україна  – це виробництво високоякісних деталей у відповідності до наданої технічної документації та всім встановленим вимогам.

Ми виробляємо та поставляємо деталі та комплектуючі механізми для клієнтів тільки в тій формі, яка спільно з клієнтом була узгодженою. Вся продукція поставляється в належній якості та у визначений час. Наше ставлення до клієнта – це надійність, стабільність та оперативність виконання кожного завдання. Ми постійно працюємо над вдосконаленням виробничого процесу.

Контроль якості нашої продукції відбувається поетапно та проводиться від початку роботи до цілковитої готовності деталі.

Система контролю якості Ен Сі Інжиніринг Україна  складається з наступних етапів:

1

Контроль сировини

Контроль сировини – це вхідний контроль всіх матеріалів та надання сертифікатів на матеріали за запитом замовника, який передбачає проведення їх хімічного аналізу

Вимірювання першої деталі

 

2
3

Поточний контроль на верстатах

Поточний контроль на верстатах передбачає постійний контроль оператором на відповідність розмірів та інших параметрів деталі.

Вихідний контроль

Вихідний контроль – це врахування таких етапів, як: вибірковий контроль необхідної кількості деталей, занесення даних у протокол та пакування. Перед транспортуванням та пакуванням фахівці Ен Сі Інжиніринг Україна підтверджують надійність пакувальних засобів, а також відсутність корозійних та механічних пошкоджень.

4

Завдяки співпраці з  метрологічними підприємствами ми регулярно проводимо перевірку та калібрування всіх вимірювальних інструментів та іншого обладнання. Таким чином, виробничий процес деталей від Ен Сі Інжиніринг Україна  є завжди точним, оперативним та якісним. Ми співпрацюємо тільки з тими партнерами та субпідрядниками, які відповідають нашим високим вимогам.

Команда Ен Сі Інжиніринг Україна  – це кваліфіковані спеціалісти, які завжди готові до реалізації надскладних завдань. Отримати кваліфіковану консультацію та ознайомитися з особливостями нашої діяльності Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами Ен Сі Інжиніринг Україна .

Ен Сі Інжиніринг Україна  – це якісне та швидке виробництво деталей, зручні ціни та оперативна доставка.