Фрезерні роботи на ЧПУ станках по металу і пластмасі на замовлення за Вашими кресленнями в Україні. Фрезерування металу.

Фрезерні роботи на ЧПУ верстатах

 

Фрезерні роботи по металу та пластмасі

Токарно-фрезерні роботи ЧПУ - сучасний підхід до замовника

На послуги у сфері металообробки в Україні є попит серед підприємств різних форм власності. Одним з основних напрямків в галузі обробки металів та інших матеріалів є фрезерні роботи на верстатах з ЧПУ (числовим програмним управлінням). За допомогою верстатного обладнання виготовляють деталі та вузли згідно з заданими кресленнями для механізмів і машин з різних галузей промисловості. Фрезерні роботи ЧПУ дозволяють обробляти пласкі й складні поверхні.

Ми працюємо з усіма видами та сплавами
таких матеріалів, як:

 • сталь
 • алюміній
 • латунь
 • бронза
 • нержавіюча сталь
 • пластик

 

Технічні можливості виготовлення деталей

Фрезерна обробка деталей Параметри
Максимальні габарити 250х1000х700 мм
Мінімальні габарити 4х4х4 мм
Точність обробки до 0,005 мм

Парк обладнання Ен Сі Інжиніринг Україна налічує:

 • 7 токарних верстатів
 • 5 токарно-фрезерних верстатів
 • 13 фрезерних верстатів

 

Сьогодні для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 • Серійне виробництво деталей
  Зі збільшенням обсягів замовлення для наших клієнтів діє індивідуальна система знижок.
 • Несерійні роботи та виготовлення прототипів.
 • Гарантія дотримання всіх вимог креслень.
  Під час виготовлення деталей ми точно враховуємо розміри, допуски та відповідність матеріалів.
 • Точне планування всіх виробничих процесів.
 • Дотримання термінів доставки
 • Індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення

 

Токарно-фрезерні роботи ЧПУ, на відміну від ручного управління, виключають людський фактор, дозволяючи отримати високу точність обробки виробу до 0,005 мм. Робота на фрезерному верстаті з ЧПУ значно прискорює процес обробки виробу, тим самим збільшуючи обсяг виготовленої продукції і знижуючи терміни виконання замовлень.

Важливість послуг з металообробки в наші дні важко переоцінити. Це деталі і комплектуючі для машин, промислового устаткування, механізмів. Наявність на складі запасних частин для виробництва дозволить виключити простої устаткування і втрату прибутку. Фрезерні роботи по металу неможливо виконати без правильного вибору методів, придатних для певного типу деталі. Тут важливу роль відіграє професіоналізм оператора і технічний стан верстата.

Токарні й фрезерні роботи будь-якої складності

Наша компанія пропонує токарно-фрезерні роботи на замовлення простих і складних деталей. Наш верстатний парк налічує 25 одиниць високотехнологічних токарних, фрезерних і токарно-фрезерних верстатів, що дозволяють обробляти найдрібніші й найбільші деталі з різних матеріалів:

 1. фрезерні роботи по пластику - виробництво заготовок для меблевого виробництва, виготовлення заглушок, кришок, рекламних конструкцій;
 2.  токарно-фрезерні роботи по металу - металеві частини для машин, вузлів і механізмів;
 3.  фрезерні роботи по алюмінію - потрібні для харчової, електронної, хімічної промисловостей, де технологією передбачено застосування саме алюмінієвих деталей.

Також у нас Ви зможете замовити гальванічні роботи для обробки поверхонь з метою поліпшення міцності, зносостійкості і зовнішнього вигляду деталі.

Точна робота фрезерного верстата - запорука якості продукції

Ми пропонуємо виконання фрезерних робіт за кресленнями або ескізами замовника. Завдяки новітньому верстатному обладнанню і технічному оснащенню, ми беремося навіть за найскладніші замовлення, які не під силу & laquo; кустарним & raquo; виробництвам. У нас Ви зможете також замовити фрезерно-гравірувальні роботи на поверхнях з різних марок сталі. Для кожного конкретного випадку наші професійні токарі-фрезерувальники виберуть оптимальний режим, відповідний для конкретної поверхні. Фрезерні роботи на токарному верстаті повинні супроводжуватися правильним вибором фрези і геометрії ріжучого інструменту, що важливо для продуктивності та оптимізації собівартості процесу. Точність обробки багато в чому залежить від якості інструменту. Робота на фрезерному верстаті заснована на методі копіювання за допомогою ЧПУ (числового програмного управління) і вимагає спеціальної підготовки оператора. Сукупність усіх перелічених факторів визначає якість оброблюваних деталей.

Фрезерні роботи на замовлення від професіоналів

Компанія Ен Сі Інжиніринг Україна пропонує токарно-фрезерні роботи для приватних і юридичних осіб.

Чому варто звернутися саме до нас?

 • Індивідуальний підхід до замовника і дотримання термінів поставки деталей.
 • Великий верстатний парк дозволяє брати великі замовлення.
 • При великих обсягах і серійному виробництві діє гнучка система знижок.
 • Виготовлення прототипів і несерійних деталей за індивідуальними кресленнями замовника.
 • Величезний досвід і належна кваліфікація наших фахівців гарантують якість робіт.
 • На кожному етапі виробництва впроваджений суворий контроль якості продукції.
 • Економічно обґрунтована ціна послуг дозволить Вам заощадити фінанси.

Вартість робіт на верстатах з ЧПУ залежить від ступеня складності замовлення на фрезерні роботи. Для визначення вартості замовлення надайте техзавдання на пошту info@ncengineering.net.ua або надішліть його запчастини до нас на виробництво. Наші технологи прорахують вартість, і ми запропонуємо хорошу ціну.

Маючи репутацію надійного партнера, наша компанія завжди йде назустріч клієнтам, шукає компроміси в складних ситуаціях і ніколи не порушує взяті на себе зобов'язання перед замовником.

Ми вчасно виконаємо фрезерні роботи будь-якого ступеня складності й доставимо Ваше замовлення зручним способом в будь-яке місто України. Залишилися питання? Телефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами і отримаєте консультацію фахівця.