Обладнання. Сучасні станки  ЧПУ

Обладнання. Сучасні станки ЧПУСучасні верстати ЧПУ - це високопродуктивні агрегати, які призначені для металообробки як індивідуальних, складних деталей, так і для серійного виробництва заготовок одного типу. Залежно від поставлених завдань виготовлення вибирають верстат потрібного типу, виду і характеристики.

Послуги з фрезерної металообробки широко застосовуються, як у металообробній, так і в деревообробній галузях. Для того, щоб виготовлення деталей на верстаті ЧПУ реалізувалося відповідно до найвищих стандартів якості, його проведення слід довіряти тільки досвідченим експертам.

Знайти широкий вибір професійного обладнання для металообробки за індивідуальними кресленнями, а так само команду досвідчених експертів Ви зможете у компанії «Ен Сі Інжиніринг Україна».

1 х HAAS UMC-750

HAAS UMC-750  являє собою 5-осьовий вертикальний обробний центр з переміщенням по осях  Х 762 мм. Y 508 мм .Z 508 мм. і має вбудований поворотний стіл. Машина оснащена  електродвигуном прямого приводу потужністю 30 Кс , і поставляється з системою автоматичної заміни на 40+1 інструмент. Машина придатна для дрібносерійного виробництва складних деталей.

1 х HAAS UMC-750

6 х Haas VF2SS

Супер-швидкісний Вертикальний обробний центр із робочою областю 762 х 406 х 508 мм, електродвигуном прямого приводу на 22,4 кВт , 12000 обертів на хвилину, високошвидкісним автоматом заміни на 24 + 1 інструмент, швидкістю переміщення 35,6 м / хв. Верстат придатний для невеликого виробництва деталей середнього розміру.

6 х Haas VF2SS

3 х Haas MiniMill

HAAS Mini Mill  від Haas Automation  забезпечує щедру робочу площу в 406 х 305 х 254 мм. Це супер-компактна машина із шпинделем на  6000 об/хв, швидким переміщенням осей і  системою автоматичної заміни на 10 інструментів. Mini Mill забезпечує виробництво дрібних партій простих деталей з такою ж надійністю як і решта верстатів Haas Automation.

3 х Haas MiniMill

2 х HAAS DT1

HAAS DT-1 являє собою компактний, високошвидкісний верстат нарізання різьб із можливістю фрезерування. Машина має 20 "х 16" х 15,5 "(XYZ) робочий куб і стіл 26 "х 15" . Потужний електродвигун з прямим приводом шпинделя забезпечує 15000 оборотів в хвилину, а також дозволяє жорстке нарізування різьб зі швидкістю до 5000 оборотів в хвилину. Швидкісна система заміни на 20- інструментів та переміщення осей у 61000 мм/хв забезпечують мінімальний час холостого ходу

2 х HAAS DT1

1х Cincinnatti Sabre 1000

CINCINNATI SABRE 1000 це універсальний вертикальний фрезерний верстат котрий здатен обробляти деталі 500*1100мм. Верстат обладнаний автоматичною заміною  на 21 інструмент. Масивні лінійні направляючі верстату роблять його придатним для обробки важких деталей

 

1х Cincinnatti Sabre 1000

3 х HAAS ST-10

HAAS ST-10 являє собою невеликий токарний верстат зі ЧПУ з 56 х 406 мм робочою областю, A2-5 шпинделем і патроном на 165 мм, які приводяться в рух 11,2 кВт електродвигуном при максимальних 6000 обертів на хвилину. Токарний верстат оснащений 12-станційною VDI / Bolt-on гібридною револьверною головкою і задньою бабкою. Машина являє собою ідеальне рішення для невеликого виробництва простих деталей.

3 х HAAS ST-10

1 х Mazak QuickTurn30

MAZAK QT-30 являє собою 2-осьовий токарний верстат з 310 * 956 мм робочою областю. 254 мм патрон приводиться в рух 30 кВт електродвигуном. Патрон може тримати прутки до 72мм. Токарний верстат має 12 позиційну (6 осьових інстументів) револьверну головку і жорсткої бабку. Машина здатна до дрібносерійного виробництва великих і простих деталей.

1 х Mazak QuickTurn30

3 х Leadwell LTC-20

Leadwell LTC-20P являє собою токарний верстат з ЧПУ з робочою зоною 200 * 500мм. Оснащений 210мми патроном, який приводиться в рух за допомогою електродвигуна на 15 кВт .Патрон може утримувати прутки діаметром до 51мм. Токарний верстат оснащений 12-позиційною bolt-on револьверною головкою і задньою бабкою, що робить його ідеальним для дрібносерійного виробництва деталей середнього розміру.

3 х Leadwell LTC-20

1 х HAAS ST-20

HAAS ST-20 являє собою токарний верстат з ЧПУ, з робочою зоною в 533мм, 51 мм отвором на прутки в шпинделі довжиною 806мм. Обладнано 14,9 кВт електродвигуном, який забезпечує 4000 оборотів в хвилину, жорсткий шпиндель A2-6 та патрон на 210 мм ,  інтсрументальна головка на 12 холдерів , з опцією жорсткого нарізання різьб

1 х HAAS ST-20

1 х Hyundai-Kia SKT-250SY

Hundai KIA-SKT 250 є багатоцільовим токарним верстатом з максимальними можливостями обробки 410 * 700 мм. Головний  привід на 3500 оборотів в хвилину. Шпиндель з віссю C та внутрішнім отвором на 95мм. VDI-40 револьверна головка з привідним осьовим і радіальним інструментом від 0 - 4000 оборотів на хвилину і допоміжним шпинделем. За рахунок великих швидкостей переміщення машина підходить для виробництва середніх партій  складних деталей.

1 х Hyundai-Kia SKT-250SY

1 x Gildemesiter MF Twin 65

Gildemeister MF Twin 65 це швидкістний токарно-фрезерний верстат. З максимальним оброблюваним діаметром 200 мм і  довжиною 555 мм, отвір шпинделем 79 мм. Обладнано суб- шпинделем і віссю С. Потужний привід, здатний  розганяти основний шпиндель до 5000 оборотів/хвилину. Машина оснащена двома револьверними головками, які можуть вмістити до 12 інструментів кожен з яких в свою чергу може бути привідним. Все це в поєднанні з великою швидкістю переміщень робить цю машину чудовою для середнього виробництва складних деталей.

1 x Gildemesiter MF Twin 65

1 х Mazak SQT-250

SQT-250 є багатоцільовим токарно-фрезерним верстатом з максимально оброблюваною зоною у 300 * 538 мм. Патрон 254 мм який  приводиться в рух 18,6 кВт електродвигуном,  з максимальними обертами 4000 обо/хв і оснащений віссю С. Шпиндель здатний утримувати 62мм прутки. Машина оснащена револьверною головкою VDI  на 12 привідних інструментів. Потужність привідного інструменту 3.73 кВТ. Крім того, встановлено суб-шпиндель і падатчик прутків.

1 х Mazak SQT-250

1 х Haas Tl 15

TL-15 токарний верстат зі ЧПУ має 20-сильний привід основного шпинделя з 210мм патроном і допоміжним шпинделем. Обидва шпинделя забезпечують швидкість до 5000 оборотів в хвилину. Максимальний діаметр обробки для TL-15 становить 254 мм, з максимальною довжиною до 381 мм. TL-15 поставляється зі стандартною револьверною головкою на 12 інструментів, який містить комбінацію з шести VDI 40 і шести болтових посадок на інструмент також з привідним осьовим і радіальним оснащенням. Верстат придатний для дрібного виробництво складних деталей.

1 х Haas Tl 15

Конструктивні елементи ЧПУ верстатів

За своєю конструкцією верстати ЧПУ представлені у формі високотехнологічного агрегату, запрограмованого на реалізацію конкретних операцій.

Напрямні агрегатів характеризуються високою зносостійкістю і забезпечують точність рухів.

Привід основного руху в кожному верстаті ЧПУ здатний справлятися з найбільшими перевантаженнями і має безступінчатий регулятор швидкості. Найбільш часто в ролі приводів вибирають електродвигуни асинхронного типу, які забезпечують точну і безперебійну роботу обладнання.

Одним з найголовніших елементів верстата є привід подачі. Саме привід подачі визначає загальну похибку обробки деталей. Завдяки малій вазі розгону, плавному ходу, незначній силі тертя і високій жорсткості кінематичних ланцюгів досягається точне визначення даних. В ролі приводу застосовують вентильні двигуни з датчиками гальма і зворотного зв'язку.

Шпиндель верстата ЧПУ - це завжди максимальна точність обертання, висока зносостійкість базуючих поверхонь і відмінна жорсткість. Завдяки вбудованим в конструкцію автоматичним пристроям, а так само системам тепловідведення досягається ефективне і безперебійне функціонування елементу обладнання.

ЧПУ верстати. Класифікація

Токарні верстати ЧПУ

Токарні верстати ЧПУ - це високопродуктивні агрегати, які призначені для зовнішньої і внутрішньої обробки металу різанням методом обертання. В процесі токарної обробки головним функціоналом є обертання, а рух ріжучого інструменту - поступальним рухом.

Токарні верстати ЧПУ застосовують для обробки заготовок з криволінійною або багатоступеневою поверхнею, що робить це устаткування одним з найбільш часто вживаних агрегатів для металообробки.

Особливістю токарних верстатів ЧПУ є їхня багатостаночність в обслуговуванні, що дозволяє виготовляти великі партії деталей у максимально стислі терміни. Саме на токарних верстатах виконують такий комплекс технологічних операцій, як нарізування різьби, свердління, розточування конічних, циліндричних або фасонних поверхонь, а так само підрізування торців деталей. Завдяки наявності систем з пристроями для нарізування різьби досягається швидка обробка складних деталей на максимально високих швидкостях.

За своєю будовою токарні верстати представлені у формі агрегату з двома керованими координатами. Координата Z відповідає за процеси переміщення каретки по осі шпинделя, а координата X забезпечує переміщення санчат. На кожній направляючій встановлена поворотна головка, вісь якої, залежно від моделі верстата може розташуватися, перпендикулярно або паралельно до осі шпинделя. Швидкий результат обробки металу досягається завдяки револьверним голівкам, на позиції яких встановлюються відразу два інструменти для зовнішньої і внутрішньої обробки деталі. Як результат, обробка металів на верстатах ЧПУ дозволяє заощадити час удвічі. У разі обробки складних матеріалів, задіюються токарні верстати з великою кількістю інструментів.

Унаслідок проведення токарної обробки кольорових металів на верстатах ЧПУ досягається масове і безперебійне виробництво будь-яких конструкційно складних заготовок або деталей. Технологія токарної обробки широко застосовується для виробництва деталей в машинобудівній, енергетичній, транспортній, а так само в нафтопереробній галузях.

Фрезерні верстати ЧПУ

Фрезерна обробка металу на верстатах ЧПУ - це складний процес, результатом якого є отримання деталі з ідеальною геометрією поверхні. Завдяки наявності ріжучих матеріалів, за допомогою фрезерної металообробки досягається шліфування і обробка фасонних або простих поверхонь. Як результат, саме фрезерна обробка металу різанням дозволяє вирішити завдання виготовлення складних деталей для об'єктів різного цільового призначення.

Основним завданням фрезерних робіт на верстаті ЧПУ є створення ідеальної деталі будь-якої конструкційної складності. Завдяки високій точності, яку має верстат, легко можна обробляти деталі нестандартної форми або поверхні. Крім того, такі верстати для обробки металів дозволяють обробляти як малі, так і великі партії. Завдяки роботі за заданою програмою, агрегат легко справляється з будь-якими завданнями.

Особливістю фрезерного верстата ЧПУ є не тільки можливість проведення різних операцій з розкроювання і обробки різних поверхонь, але і створення об'ємних конструкцій. Крім того, після фрезерної обробки металу немає оплавлення, нагару або неприємного запаху, що є більш ніж важливим для обробки візуальних об'єктів.